Ką daryti, kad makiažas išliktų ilgiau?

Makiažas susideda iš daugelio etapų, o kiekvienas iš jų yra grindžiamas ankstesniuoju. Švarus veidas yra gero makiažo pagrindas. Prieš darydami makiažą, naudokite “MaqPro Cleaner” valiklį-toniką, kad kruopščiai nuvalytumėte odą. Taip bus pašalinta riebi plėvelė, neleidžianti makiažui “nučiuožti”, o riebią ar mišrią odą turintiems žmonėms makiažas pasidengs sklandžiau ir ilgiau išsilaikys.

Kai veidas bus švarus, patepkite jį lengvu drėkinamuoju kremu, tinkamu jūsų odos tipui.

Naudokite MAKEUP MIXER drėkinamąjį makiažo pagrindą, kuris padės paruošti odą makiažui ir palaikys jos drėgmę visą dieną. Jei turite laiko, prieš pereidami prie kito žingsnio, kelias akimirkas masažuokite odą ir palaukite kol drėkinamoji makiažo bazė įsigers.

MaqPro Makeup Mixer” bazė padės makiažo pagrindui lengviau pasidengti ir ilgiau išsilaikyti visą dieną. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, makiažo pagrindą tepkite plonu sluoksniu pirštais, šepetėliu arba kempinėle. 

Padengus odą kreminiu pagrindu, ją užfiksuokite puriu šepetėliu kompaktine ar biria HD permatoma pudra. Tai padės kontroliuoti blizgesį ir išlaikyti makiažą visą dieną.