HIFU – NECHIRURGINIS ODOS PATEMPIMAS ULTRAGARSU

Naujausia technologija

Apie procedūrą

ULTRACEL Q+ HIFU

Kuo didesnė jauninančių grožio procedūrų paklausa, tuo daugiau pažangos estetinės medicinos technologijose.

ULTRACELQ+ HIFU – tai naujausia ir mažiausiai diskomforto kelianti HIFU procedūra, kuri stangrina,  patempia ir iškontūruoja odą, taigi oda įgyja natūraliai jauną išvaizdą. Dėka unikalių inovatyvių linijinių antgalių, jei reikia kartu galima sumažinti ir riebalinio audinio kiekį! Kadangi tai nėra operacinis metodas, Jūsų įprastas gyvenimo būdas nesutriks. Nereikės papildomų atostogų ar laisvų dienų.

Kaina

Kaina prasideda vos nuo 90 EUR
Kuo skiriasi nuo kitų rinkoje ensančių HIFU apraratų?

ULTRACEL Q+ HIFU paslaptis

Jeisys ULTRACELLQ+ HIFU – tai naujausia ir mažiausiai diskomforto kelianti HIFU procedūra, kuri stangrina,  patempia ir iškontūruoja odą, taigi oda įgyja natūraliai jauną išvaizdą. Dėka unikalių inovatyvių linijinių antgalių , jei reikia kartu galima sumažinti ir riebalinio audinio kiekį! Kadangi tai nėra operacinis metodas, Jūsų įprastas gyvenimo būdas nesutriks. Nereikės papildomų atostogų ar laisvų dienų.

Skirtingai nuo kitų sistemų,  ULTRACEL Q+ HIFU mažiausiai sukelia diskomforto ir karščio pojūčių. Dėka naujo tipo unikalių linijinių antgalių, procedūra atliekama dvigubai greičiau . Be to naujosios šios procedūros inovacijos  leidžia ne tik atlikti odos „liftingą“, bet ir, esant reikalui, samažinti riebalinio audinio kiekį!

0 lovadienių

Po procedūros galite užsiimti savo įprasta veikla

1 valanda

Įprastai procedūrą atliekame per vieną valandą

Jokios narkozės

Procedūra yra neskausminga

Kokių pokyčių tikėtis iškart po procedūros?

Mūsų rezultatų galerija

Rezultatai

Kodėl Verta Rinktis HIFU?

Didelio intensyvumo ultragarso terapija pagrįsta išimtinai tik fiziologiniais odos atsinaujinimo procesais. Atliekant procedūrą nėra naudojami serumai, kremai, sintetiniai užpildai, pakaitinės kolageno ar kitos medžiagos, todėl procedūra nesukelia alerginių reakcijų ir yra itin gerai toleruojama.

Neinvazinė procedūra

Nechirurginė, neinvazinė procedūra, be kraujavimo; Nėra gijimo laikotarpio, nereikalauja poprocedūrinės priežiūros. Daugeliui klientų pakanka tik vienos procedūros ją pakartojant kas 12 mėn.

Greita ir beskausmė

Priklausomai nuo zonos, procedūros trukmė nuo 20 min. Be radikalių pokyčių iš karto po procedūros galėsite pastebėti pirmuosius rezultatus. Oda tampa lengvai įraudusi, tačiau galėsite iš karto grįžti į Jums įprastą veiklą.

Veikimo principas

Stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, suaktyvinami atsinaujinimo procesai, taip pasiekiant natūraliai atrodančius rezultatus.
Kadangi HIFU technologija dirba neinvaziniu metodu, procedūros poveikis laikui bėgant palaipsniui stiprės dar 3-6 mėnesius.

Rezultatai

• Tvirtesnė, stangresnė, ženkliai jaunesnė oda
• Atkurta veido ovalo forma
• Žandikaulio linijos ir kitų kontūrų išryškinimas
• Sumažėjusios raukšlės
• Išlyginta suglebusi viršutinių ir apatinių vokų oda
• Sumažėję paakių maišeliai

Kvalifikuoti specialistai

Priežiūra

Po procedūros

HiFU aparatu atliekamos procedūros labai gerai toleruojamos. Po jų galima iškart grįžti prie įprastinės veiklos. Kartais gydytos zonos lieka kiek paraudusios ar patinusios, bet šis poveikis labai trumpalaikis. Keletą savaičių gali jaustis lengvas gydytos zonos tirpimas, padidėti odos jautrumas. Daliai pacientų po procedūros kyla galvos skausmas. 

Vengti saulės, nes nudegus kyla hiperpigmentacijos ir kitų odos pažeidimų grėsmė. Jei saulės išvengti neįmanoma, naudokite kuo aukštesnio SPF apsauginį kremą. Grįžti prie įprastinio mėgavimosi saulės voniomis galėsite tada, kai oda pasieks maksimalų stangrumo lygį.

Nevartokite alkoholio, nes jis apkrauna kepenis, kurioms po procedūros tenka išskaidyti ultragarso ištirpdytus riebalus, ir skystina kraują, kas gali sukelti kraujavimą.

Nesikasykite, nes jautresnę odą labai lengva pažeisti, o tada kyla infekcijos tikimybė.

Gerkite daugiau vandens, nes taip spartės gijimas ir kūnui bus lengviau gaminti didesnį kiekį kolageno.

Venkite pirčių ir maudymosi karštame vandenyje, nes jis tirpdo odos išskiriamus riebalus ir ją sausina.

Ką reikia žinoti?

Galimos kontraindikacijos

  • HIFU procedūrą rekomenduojama  atidėti, jei yra aktyvi aknė bei rožinė, odos infekcinės ligos, įvairūs odos pažeidimai procedūros vietoje. Negalima procedūros atlikti ir jei yra metalinių implantų procedūros zonoje (išskyrus dantų implantus). Procedūra nedaroma tose vietose, kuriose dviejų mėnesių periodu buvo atliktas patempimas estetiniais siūlais ar neseniai suleista užpildų.
  • Jei gydomose zonose pacientai yra patyrę pūslelinės protrūkius, terapeutas gali rekomenduoti prieš procedūrą ir po jos prevenciškai pavartoti antivirusinių vaistų.
  • Procedūra nerekomenduojama nėščioms moterims, pacientams, turintiems atvirų žaizdų ir pažeidimų ant veido ir/ar kaklo, kamuojamiems itin sunkios formos ar cistinės aknės, gydomose zonose turintiems širdies stimuliatorius ar kitokius elektroninius implantus.
DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Procedūra tinkama tiek vyrams tiek moterims kurie svajojo išspręsti suglebusio bei pakritusio veido problemą, sustangrinti ir atnaujinti veido odą. Žmonės kurie ilgą laiką dvejojo ar vertą darytis veido patempimo operaciją šią procedūrą vadina stebuklu

Kainodara

Procedūros kaina

Šiuo metu taikome 50% nuolaidą HIFU procedūroms su JEISYS aparatu ULTRAcel Q+! 

ZonaKaina (AKCIJA)
Viršutinis trečdalis

Kakta, antakių linija, smilkiniai
400€ 200€
Maliarai

Paakių maišelių mažinimas
180€ 90€
Vidurinis trečdalis

Orbitalinė zona, skruostikauliai, žandai
600€ 300€
Apatinis trečdalis

Pasmakrė, pagurklis, žandikaulio linija
500€ 250€
Kaklas600€ 300€
Visas veidas

*Priklausomai nuo apimties
1200-1400€ 600-700€
“Pusė veido

*Priklausomai nuo apimties
600-900€ 300-450€
Veidas + kaklas1700€ 850€
Dekoltė600€ 300€
Žąstai1200€ 600€
Juosmuo1600€ 800€
Pilvas1600€ 800€
Keliai
*Priklausomai nuo apimties
800 – 1300€ 400-650€
Vidinės šlaunų pusės1200€ 600€
Registracija

Pasiek norimų rezultatų

Skambinkite jau dabar ir paskirkite savo sekančio vizito laiką!

Darbo laikas

Pirmadieniais – Penktadieniais

09.00  – 19.00 val.

Šeštadieniais

08.00 – 15.00 val.

Sekmadieniais

Nedirbame

Vieta

A. Juozapavičiaus g. 9A-173, Vilnius 09311

Tel. Nr.

+370 688 10188

El. paštas

info@estetikosstudija.lt